O společnosti

Společnost KLIMAComfort Service a.s. vznikla v roce 2011. Od této doby získala společnost dostatek zkušeností, vytvořila si široký potenciál, pevnou personální i materiálovou základnu a nabídla rozsáhlou škálu poskytovaných služeb.  

Z historie

Společnost KLIMAComfort Service a.s. vznikla vyčleněním servisu ze společnosti KLIMATHERM s.r.o. Nabyté zkušenosti tedy sahají ještě mnohem hlouběji před datum vzniku společnosti.

Poslání společnosti

Zajištění kvalitních služeb s výrazným důrazem na dlouhodobou spokojenost všech zúčastněných stran. Našim cílem není zvyšovat obraty a maximalizovat okamžité výnosy, ale realizovat zakázky a práci tak, aby se obchodní partnerství stalo tradičním a symbolem pro spolehlivost a stálost.

Snažíme se naši firmu vést a řídit jako rodinu. Všechny naše aktivity vůči našim obchodním partnerům, odběratelům, dodavatelům ale také zaměstnancům směřujeme tak, aby byly spravedlivé a otevřené. Našim cílem je, abychom s přiměřeným a střízlivým růstem fungovali i za dalších deset let.

Společnost si také zakládá na maximálně férovém jednání a na včasném placení všech závazků vůči všem dodavatelům. 

Revize SHZ

Zajišťujeme zákonné revize SHZ a hydrantů, pozáruční opravy, dodávky náhradních dílů a úpravy SHZ. Dále nabízíme nepřetržité pohotovostní služby. Zajišťujeme i realizace úprav nebo doplnění a rozšíření stávajícího zařízení, projekční služby a návrhy nových realizací, dodávky a montáže nového stabilního hasicího zařízení. Dále zajišťujeme pravidelné revize elektro, revize tlakových nádob a dieselagregátů. To vše takovým způsobem, abychom vždy mohli řešit opravy a havárie v co nejkratších termínech. 

Servis VZT, PBZ, chlazení a klimatizací

Zajišťujeme pravidelný servis na zařízení vzduchotechniky (VZT), požárně bezpečnostních zařízeních (PBZ), chlazení a klimatizací – včetně dodávky a výměny filtrů, jejich ekologické likvidace, pravidelných kontrol těsnosti dle MŽP, revizí plynových hořáků a revizí elektro. Dále nabízíme řešení oprav na těchto zařízeních – vždy s pravidlem na jejich nejrychlejší řešení a odstranění. Zajišťujeme dodávky a montáže nových klimatizačních jednotek, VZT i chlazení, včetně MaR, optimalizace vzduchových systémů, měření a regulace vzduchových výkonů. Dále nabízíme možnost zapůjčení náhradních zdrojů chladu v případě havárií chlazení serverů apod. 

Dodávky a montáže klimatizačních jednotek pro domácnosti

Trendem posledních let je zajišťování co největšího komfortu bydlení v domácnostech. Neopomenutelnou součástí příjemného bydlení je klimatické prostředí v jednotlivých místnostech. Naše společnost nabízí dodávky a montáže klimatizačních jednotek, které podstatným způsobem zpříjemňují pobyt v domácnosti a to ať už chlazením v horkých měsících nebo rychlým přitopením za chladných večerů, kdy není ekonomické nebo možné topit centrálním topením. To vše bez větších nákladů na provoz, neboť energie, které v létě spotřebujete na chlazení, jednoduše ušetříte na jaře a na podzim v režimu topení, kdy se ještě nevyplatí spouštět centrální vytápění. Možné je i celosezónní vytápění např. rekreačních objektů, ale při silnějších mrazech účinnost klimatizačních jednotek klesá a vyplatí se přitopit si např. kamínky či krbem. 

Samozřejmostí je zajištění záručního i pozáručního pravidelného servisu těchto zařízení a případných oprav.

© KLC 2018​, www.klcservice.cz, www.klimca.cz